Skaj Samochodowa

Skaj samochodowa jest bardzo dobrym zamiennikiem droższej skóry naturalnej. Wygląda równie atrakcyjnie, a dodatkowo jest niezwykle trwała. W przypadku uszkodzenia tapicerki umożliwia wykonanie solidnej naprawy stosunkowo niskim kosztem.  Tzw. ekoskóra ma obecnie zastosowanie w wielu różnych branżach. Skaj samochodowa różni się od ekoskóry wykorzystywanej między innymi do produkcji torebek, np. gramaturą. Dzięki temu jest grubsza i bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale nadaje się zarówno do obić elementów miękkich tapicerki, jak i elementów twardych.

Wysokiej jakości skaj samochodowa bez względu na kolor nie będzie barwiła ubrań ani skóry. Jest to materiał w pełni bezpieczny, bezwonny i łatwy w obróbce. Tapicerzy cenią ją za elastyczność, która sprawia, że praca przebiega sprawnie i skutecznie. 

Skaj samochodowa występuje w wielu wariantach. Poszczególne modele różnią się m.in. fakturą, grubością oraz barwą. Istnieje także ekoskóra dziurkowana (perforowana), którą najczęściej stosuje się do wykonywania tapicerek foteli lub kanap samochodowych.

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-24 z 79 pozycji

Aktywne filtry