Filtruj według

Naturalna skóra meblowa

Skórzane meble to od wieków dobro luksusowe. Naturalne tkaniny zostały jednak szczególnie docenione w ostatnich latach. Modna stylistyka etno oraz tzw. styl balijski sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na ponadczasowe meble rzemienne. Z tego powodu w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć skóry naturalnej meblowej.

Zalety naturalnej skóry meblowej

Chociaż popularna dziś ekoskóra ma wiele zalet, nie możemy zapomnieć o wyjątkowych właściwościach mebli wykonanych ze skóry naturalnej. Są one przyjazne dla alergików, nie pochłaniają zapachów (np. z dymu papierosowego). Naturalna skóra dostosowuje się do temperatury otoczenia i w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych doskonale przepuszcza powietrze. Jej dodatkowym atutem jest przepuszczalność wody. Dzięki tej cesze meble skórzane są łatwiejsze w utrzymaniu. Naturalna skóra meblowa nie zniekształca materiału ani nie odbarwia go. 

Współczesna technologia pozwala cieszyć się skórą naturalną w dowolnym kolorze, dlatego w poniższym asortymencie zebraliśmy rozmaite modele tego materiału.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry