Filtruj według

Wykładziny - Filc samochodowy

Wykładzina samochodowa charakteryzuje się grubością, trwałością oraz jakością. Posiada twardy lub miękki podkład . Jest to produkt trwały, nie odbarwia się i nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego, nie uczula. Jest produkowana z myślą o dbałość, estetykę i funkcjonalność.

Wykładzinę łatwo można dociąć na dowolny kształt bez konieczności obszywania brzegów,

Idealna do produkcji dywaników samochodowych.Wykładziny samochodowe to ważny temat nie tylko dla osób, które są wielkimi miłośnikami motoryzacji. Wszystkie osoby, które posiadają swój własny samochód powinny zadbać o jego wygląd, a także o odpowiedni komfort jazdy, który bez wątpienia jest w stanie zapewnić odpowiednie materiały wykorzystane w aucie. Jeśli pragną Państwo zakupić dobre gatunkowo oraz atrakcyjne pod względem wyglądu materiały - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykładziny, które stanowią asortyment naszego sklepu internetowego, charakteryzują się przede wszystkim bardzo dobrą jakością. Są to materiały wyjątkowo trwałe, a także wytrzymałe, które na pewno będą Państwu z powodzeniem służyć przez długie lata. Wykładzina została przygotowana w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych motywach i fakturach.

Wykładzina samochodowa jest materiałem wyjątkowo odpornym na wilgoć, wszelkiego rodzaju pyłki, skoki temperatur, a także obciążenia mechaniczne. Dodatkowo tkanina ta odznacza się dużą odpornością na ścieranie oraz trudnopalnością. Decydując się na wykładzinę samochodową dostępną w naszym sklepie internetowym, mają Państwo pewność wyboru sprawdzonego, wysokogatunkowego oraz solidnego produktu. Produkty są bardzo trwałe, nie odbarwiają się, a przede wszystkim nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego. Dodatkowym atutem tych artykułów jest fakt, że nie uczulają. Wszystkie materiały zostały wyprodukowane z myślą o zapewnieniu jak najlepszej estetyki oraz funkcjonalności w samochodach naszych Klientów. Wykładziny charakteryzują się miękkością i idealnie pasują również do zastosowania ich na tylnych półkach samochodowych.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Aktywne filtry