Tkaniny samochodowe

Tkaniny samochodowe to jedna z większych kategorii produktowych w sklepie Witmar. W ofercie mamy zarówno materiały wykorzystywane do tapicerowania samochodów osobowych, jak i specjalne tkaniny autobusowe.

Oferujemy tkaniny samochodowe wykonane z różnych surowców, np. PVC oraz welur. Każdy znajdzie tu materiał, który idealnie wpisze się w jego gust. W zbiorze kilkudziesięciu tkanin znajdują się zarówno materiały gładkie, jak i w subtelne lub bardziej okazałe wzory. Dużą popularnością cieszą się m.in. tkaniny kraciaste oraz pikowane. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment o kolejne, nierzadko zaskakujące, kolory materiałów. Z tego powodu nasi stali klienci wiedzą, że zawsze znajdą u nas to, czego szukają.

Najwyższa jakość tkanin samochodowych

Misją naszej marki jest zaopatrzanie wyłącznie w najwyższej jakości produkty. Wiemy, że tkanina jest podstawą estetycznego i trwałego wykonania prac tapicerskich. Z tego powodu współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami i dostarczamy tkaniny nie tylko piękne, ale też trwałe, odporne na zniszczenia i niezawodne.

Jest 257 produktów.

Pokazano 1-24 z 257 pozycji

Aktywne filtry