Kleje tapicerskie

Kleje tapicerskie to artykuły, które znajdą szerokie zastosowanie w każdej branży tapicerskiej – zarówno jeśli chodzi o tapicerkę meblową, jak i samochodową czy jachtową. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór produktów, jakimi są kleje tapicerskie, które z pewnością bardzo dobrze poradzą sobie z każdym zadaniem i spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Nasze produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo dobrą jakością, ponieważ zostały wyprodukowane przez znanych oraz cenionych na rynku producentów. Kleje tapicerskie są bardzo solidne, mocne i trwałe, dzięki czemu ułatwią Państwu każdą pracę tapicerską, którą będziecie musieli wykonać. Wśród naszego zróżnicowanego asortymentu mogą Państwo znaleźć między innymi kleje Butacolla, które są przeznaczone głównie do tapicerki samochodowej, przemysłu obuwniczego i kaletniczego, lecz znajdą także zastosowanie w meblarstwie. Służą do klejenia filcu, gumy, a także wielu innych tkanin. Nie są to jednak jedyne produkty, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. Innymi często wybieranymi produktami reprezentującymi najlepsze kleje, są kleje Bonaterm, przeznaczone głównie do branży motoryzacyjnej. Dobrze nadają się również do przemysłu meblowego. W naszym sklepie internetowym znajdują się kleje, które są aplikowane za pomocą pędzla, pistoletu pneumatycznego oraz w postaci aerozoli. Produkty tapicerskie oferowane przez nas, są dodatkowo bardzo atrakcyjne cenowo, co również stanowi ich niewątpliwą zaletę. Jeśli pragną Państwo znaleźć sprawdzone, dobrej jakości i niedrogie artykuły tapicerskie – zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Kleje tapicerskie w sklepie Witmar

Kleje tapicerskie to kategoria produktów uwzględniająca kleje, utwardzacze rozcieńczalniki i rozpuszczalniki. Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów wprowadziliśmy do oferty kleje w różnych formach: 

  • w aerozolu,
  • w butelkach,
  • w puszkach.

Ponadto oferowane przez nas produkty można kupić w kilku pojemnościach – od bardzo małych zawierających mniej niż kilogram produktu, po duże kilkunastokilogramowe kleje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą trwałych i silnych klejów tapicerskich.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Aktywne filtry